Wszystkie posty


Ludzie o podobnych zainteresowaniach powinni się spotykać, rozmawiać, wymieniać doświadczeniami, pomysłami i wizją przyszłości. Powinni to mocne słowo, nieużyte bez przyczyny. To dzięki takim spotkaniom nabiera się wiatru w żagle, motywacji do działania i inspiracji. Mam gorącą nadzieję, że zainspiruję Cię do uczestnictwa w evencie z Twojej branży czy kręgu zainteresowań, bo mi dało to dużego twórczego kopa.
W danej sytuacji skupiam się po prostu na jej przeżyciu, nie zastanawiam się raczej dlaczego się przydarzyła właśnie mnie, dlaczego właśnie w tym momencie życia. Od tego są właśnie takie podsumowania.
To, co odróżnia Tribalangę od komercyjnych festiwali to to, że ludzie nie przyjechali na koncerty wielkich gwiazd, gdzie muzyka i ludzie na scenie są główną atrakcją. Tutaj przyjeżdża się, aby zbalansować swoje emocje, poczuć wewnętrzny spokój i siłę, zainspirować się do działania, chłonąć moc Biebrzańskiego Parku Narodowego i jednoczyć się z naturą, ludźmi i samemu ze sobą.
Wchodząc w dorosłość odkrywam kolejne puzzle, z których się ona składa. Najpierw okazało się, że trzeba samemu kupować proszki do prania i bieliznę. Później, że trzeba zarabiać na to pieniądze. A jeszcze później, że potrzebuję dużo pieniędzy, bo  dużo pieniędzy wydaję. Ale najlepsze w tej historii jest to, że kiedy zaczęłam te pieniądze zarabiać, przestałam w końcu bać się, że ich nie mam, a zaczęłam się bać tego, że je mam. I tak zaczęła się moja mentalna podróż nad opanowaniem podejścia do finansów.
Drzemie we mnie moc, dzięki której tworzę sobie komfortowe życie pełne spokoju, satysfakcji, wdzięczności i szczęścia. I istnieją dwie osoby na tym świecie, które pokazują jak tę moc w sobie odnaleźć, jak ją poczuć i jak z nią pracować. Sprawdziłam je. I zapraszam Was na relację z mojej tygodniowej przygody z kobiecą mocą.
Miałam stworzyć recenzję odkurzacza, który okazał się game changerem mojego komfortu życia. Niemniej okazuje się, że jest kilka innych fajnych gadżetów, których istnienie zrewolucjonizowało moje życie. Także rozwijam trochę temat technologii w domu, bo życie trzeba sobie ułatwiać, a nie utrudniać!