Współpraca
To przyjaźń!

Marki, które polecam na blogu, to przede wszystkim ludzie. Odważni, kreatywni, znający siłę marzeń. Znamy się nie tylko ze względów biznesowych, a głównie dlatego, że tworzą piękne rzeczy. Opowiadają tak o swoich przygodach, dzięki którym możemy wzrastać i stawać się mądrzejsi o nowe horyzonty.
To przygoda!

Emocje są tym, co buduje fantastyczne wspomnienia. Dlatego też na każdym etapie tworzenia i realizacji projektu jestem autentyczna. Bo kontekst, forma i treść są wyrazem prawdziwego, przeżywanego tu i teraz doświadczenia, dzięki któremu staję się lepszą wersją siebie. Dlatego też każda współpraca jest dla mnie wyjątkową, unikalną historią, którą przekazuję dalej w świat, aby również stawał się lepszym miejscem.
To WIN - WIN - WIN!

Inicjatywy, których się podejmuję, realizuję tak, aby każdy tą współpracą był usatysfakcjonowany. Nie ma innej opcji.

Wartości i cele

Moim głównym celem jest przedstawienie jak warto inwestować pieniądze - w swój rozwój i rózwój ludzi, którzy wnoszą w świat coś dobrego i zasługują na uznanie. Działając i dzieląc się swoimi doświadczeniami inspiruję ludzi do życia w poczuciu satysfakcji i komfortu.
Inwestycja jest wartościowa kiedy zdobywamy nowe doświadczenia i uczymy się czegoś nowego, kiedy w trakcie wydarzeń poznajemy ciekawych ludzi, od których czerpiemy inspirację, kiedy poznajemy praktyczne technologie i nowe rozwiązania ułatwiające życie, nowe usługi, produkty i ludzi, od których się czegoś uczymy, coś poznajemy.


Czujesz flow i widzisz obszar, w którym możemy podziałać razem? Koniecznie daj znać! Skontaktujesz się ze mną mailowo hello@mikrozachwyty.pl

Pomysły szukają człowieka

Poniżej przestawiam pigułkę projektów, które aktualnie realizuję. Szukam dalszych możliwości do rozwoju, nowych przygód i kolejnych tematów do podjęcia.


Także jeśli masz chęć do działania i nadajemy na podobnych falach, to nie ma się nad czym zastanawiać, już otwieram maila, żeby przeczytać Twoją wiadomość 💌 Zakres tematyczny jest limitless! Mam to szczęście, że to ja tu tworzę pojęcie mikrozachwytów 😎

Promocja i reportaże z wydarzeń

Chętnie biorę udział w ciekawych eventach kulturalnych, edukacyjnych i rozrywkowych. Testuję usługi, które oferujesz. Tworzę swoiste reportaże live publikując bieżące wydarzenia na Facebooku i Instagramie. Po zakończeniu przygody szczegółowo opisuję jej przebieg (lub mniej szczegółowo, jeśli wolisz) i opowiadam o swoich wrażeniach w obszernym artykule na blogu. Korzystając z okazji chętnie spotkam się z Tobą na Mikrozachwytach Live, gdzie będziemy mogli dłużej porozmawiać o kulisach Twojej pracy, ciekawostkach i powymieniać się doświadczeniami.

Testy i recenzje produktów i usług

Wierzę w gospodarkę, w której przedsiębiorcy tworzą i sprzedają tylko takie produkty i usługi, z których sami chętnie korzystają. Postanowiłam wpierać tę ideę poprzez promowanie świadomości konsumenckiej i zarażanie ludzi dbałością o to, w czyj rozwój inwestujemy swoje pieniądze. Mówię o rozwiązaniach funkcjonalnych, podnoszących jakość/komfort życia i twórcach pasjonatach, którzy szanują swoją pracę oraz swoich klientów.Mikrozachwyty Live

Rozmowy z ludźmi, którzy spełnili swoje marzenia. Bez cięć, LIVE. Żeby każdy mógł brać aktywny udział w naszej rozmowie i pytać o to, co go ciekawi. Moi goście opowiadają o kulisach swoich zawodów, branżowych ciekawostkach oraz o długiej, niesamowitej podróży, którą przebyli. Nasze spotkania przypominają o sile marzeń i docenianiu każdej małej chwili, którą przeżywamy. To garść inspiracji i wiedzy na temat podejścia do życia, świata i biznesu. Gorąco wspieram ludzi, którzy robią rzeczy i jestem mega wdzięczna, że chcą dzielić się swoimi doświadczeniami na Mikrozachwytach.