Processed with VSCO with c1 preset

48h film project | cz. 2

Na początek polecam pierwszą część naszej historii o 48 Hours Film Project:

48h film project | cz. 1

Cześć!

Po całonocnym renderze podcastu nadszedł więc czas na krótkie podsumowanie tematu! Jesteśmy już po premierze, rozdaniu nagród i gali zamknięcia Festiwalu. Przygoda była świetna, zabawa była przednia i tak bardzo chcieliśmy się wygadać, że stworzyliśmy o tym całe nagranie. Co prawda dla wytrwałych, bo trwa około godziny, ale liczę, że ktoś sobie nas puści do obiadu.
Bez zbędnego pierniczenia – serdecznie zapraszam na nasz film, na świetnego making-offa i do wysłuchania naszej rozmowy o tych szalonych 48h.

Dodam, że większość filmów, o których wspominamy w rozmowie dostały masę nominacji i nagród. #głosyEkspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mega gratulujemy wszystkim ekipom, nie tylko tym nagrodzonym i widzimy się za rok!

Zapraszam też na YT inSCENEity i ich Insta inSCENEity.studio, gdzie poza naszym filmem mają inne fajne filmy oraz na kanał 48HFP Poland, gdzie dostępne są wszystkie filmy tegorocznej edycji festiwalu i nie tylko.

Have fun!

Co oni z tobą robią – film festiwalowy:

 

Making-off:

Rozmowa:

 

Pamiętajcie, że bardzo lubimy czytać komentarze 🙂
I zapisujcie się na newsletter, żeby dostawać maila kiedy pojawi się nowy post 😉

 

Fajnie, że jesteś. Wszystkiego dobrego ♡

Basia Romanowska

Żyję w zgodzie ze sobą. Inspiruję do spełniania marzeń i podążania za głosem serca. Chcę rozbudzać w Was świadomość własnych potrzeb i jakościowego życia. Rozwijam też własną firmę IT zajmującą się testami aplikacji. Zapraszam Cię do świata, gdzie normalność to wrażliwość, satysfakcja i radość z życia oraz spełnianie marzeń <3 Poznajmy się!

Wesprzyj to co robię i dołącz do grupy mikrozachwytowiczów. Ciesz się żyćkiem <3

Śledź sociale Mikrozachwytów, dziel się swoimi mikrozachwytami i oznaczaj @basiaromanowska (IG) lub @ilovemikrozachwyt (FB). Uśmiechnijmy się do siebie.
Daj się poznać ♥