Zastanów się co lubisz robić i zacznij to robić

Rany boskie, to jest takie proste i prawdziwe! Jak ja bym chciała móc opowiedzieć Ci wszystko w trzy sekundy, żebyś poznał(a) cały sens istnienia i to wszystko stało się takie proste!
Niestety. Droga do odpowiedzi na te najważniejsze pytania pt. „Gdzie ja jestem i dokąd zmierzam?” jest dość długa, kręta i nie zawsze usłana różami. Co więcej istnieje quest poboczny – każdy zbiera na trasie swoje puzzle i kiedy dasz sobie trochę czasu ułożą się one we wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz, a wtedy ta cała droga nabiera sensu i staje się zupełnie logicznym ciągiem przyczynowo-skutkowym.
Z tego miejsca zapraszam do kolejnego posta, w którym trochę jaśniej mówię o doświadczaniu życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nowy rok jest świetnym momentem na nowe zasady gry.

Cześć,
jestem Basia
i od dzisiaj będę Ci opowiadać
o wszystkim tym,
co sama chcę zapamiętać.
Super, prawda?

KONIEC WSTĘPU_

Basia Romanowska

Żyję w zgodzie ze sobą. Inspiruję do spełniania marzeń i podążania za głosem serca. Chcę rozbudzać w Was świadomość własnych potrzeb i jakościowego życia. Rozwijam też własną firmę IT zajmującą się testami aplikacji. Zapraszam Cię do świata, gdzie normalność to wrażliwość, satysfakcja i radość z życia oraz spełnianie marzeń <3 Poznajmy się!

Wesprzyj to co robię i dołącz do grupy mikrozachwytowiczów. Ciesz się żyćkiem <3

Śledź sociale Mikrozachwytów, dziel się swoimi mikrozachwytami i oznaczaj @basiaromanowska (IG) lub @ilovemikrozachwyt (FB). Uśmiechnijmy się do siebie.
Daj się poznać ♥